DrugaNoga, HarperCollins Polska, Dieter Braun, Agata Dudek, Gosia Herba, Zuzanna Kisielewska, Małgorzata Nowak, Kropka, Grażyna Winiarska, Clive Gifford

3 x Mikołajki - najciekawsze propozycje prezentowe

Dzieci fascynują opowieści, a gdzie ich szukać jak nie w starożytnych światach, pełnych mitów, herosów, bogiń i bogów, ale też ludzi i zdarzeń wyjątkowych.

Wybrałem dla was i waszych pociech trzy niezwykle ciekawe książki przybliżające dawny świat - dowiecie się skąd jesteśmy, jak mówiliśmy (a czasem mówimy dalej), z kim rozmawialiśmy i dlaczego na końcu i tak najciekawsze są dinozaury.

---

Pamiętam go już mgliście. Na białym tle okładki w umownej kosmicznej przestrzeni unosiły się jakieś postaci, zwierzęta, budynki. Zaglądałem do niego codziennie i chyba nie było dnia, żeby mnie nie zaskoczył. Był mi wsparciem i przyjacielem, mieliśmy wspólne tajemnice, bo przecież dorośli nie wiedzieli tego, co myśmy wiedzieli. Podróżowaliśmy razem, palcem po mapie, wyobraźnią po świecie. Leksykon dla dzieci. Najlepsze, co może się przydarzyć dzieciakowi, który jak widzi resoraka to chce go rozkręcić, żeby zobaczyć co go napędza. Prawa jazdy dalej nie mam, książek w domu od zatrzęsienia. Każdy później sam decyduje, co z tym wszystkim zrobi. Dlatego gdy myślę o tym, co można podarować dzieciakom na Mikołajki czy “pod choinkę”, to w pierwszej kolejności myślę o książkach, dzięki którym można się teleportować dużo dalej niż na zdalnej lekcji.

Więcej jak klikniecie.

Skomentuj posta

Proszę odpowiedzieć na pytanie: Całe jej życie opisała Helena Boguszewska