Małgorzata Omilanowska, Katarzyna Uchowicz, Maciej Drążkiewicz, Magdalena Piwowar, Łukasz Gadomski, Mateusz Gryzło, Zofia Sochańska, Bartek Kumor, Fundacja Centrum Architektury

"POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla"

Lubimy rzeczy ładne i dlatego “POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla” mimo pewnych drobnych mankamentów wyróżniamy uśmiechem (🙂) i zdjęciem z nadwiślańskiej plaży nietekstylnej. Szczelniej zaś ubrani przechadzamy się po Powiślu aktualnie bardziej świadomi otaczającej nas przestrzeni i za to wdzięczni jesteśmy Małgorzacie Omilanowskiej i Katarzynie Uchowicz a za koncepty i ilustracje Magdalenie Piwowar, Maciejowi Drążkiewiczowi, Mateuszowi Gryźle i Łukaszowi Gadomskiemu. Dobra robota!

Książka ma indeks i bibliografię, za co kolejne serduszko (❤)

I bardzo fajnie jest, gdy na przykład można się dowiedzieć jaka firma wyprodukowała windy, znajdujące się w budynku, w którym się czasem bywa.

Seria hipsterskich przewodników wydawana przez Centrum Architektury to jeden z ciekawszych projektów przybliżających Warszawę mieszkańcom, choć jego największą zaletą jest estetyka, bo do spacerów agorowe Spacerowniki dalej są niezastąpione. Ale kochamy ładne rzeczy i dlatego na POW spoglądam z przyjaznym uśmiechem.

Skomentuj posta

Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jak miała na nazwisko Oleńka z "Potopu"?