Agora, Dariusz Żukowski, Gabriel Tallent

PATRONUJEMY - Gabriell Tallent, "Moja najdroższa"

Godzina 13:00 w poniedziałek to na pewno dobry moment, by powiadomić szanownych Państwa, że po raz pierwszy objęliśmy patronatem książkę.

Nie będzie się to zdarzać za często, bo za tym świadczeniem idzie przeważnie przymus informowania Was o książce w stopniu większym niż zwyczajna recenzja, robienie konkursów i tym podobne przyjemności, których z red. Wróbel się od dawna wystrzegamy. Jest wiele stron w internecie, na których znajdziecie radosne konkursy i my do nich nie należymy. U nas trud istnienia, smutek nietropików, gorycz owsianki. Prawdziwe małe życie.

Ale jest jednak przyjemnością, że możemy Wam już dzisiaj polecić książkę po prostu dobrą, a do tego nieoczywistą. Bo "Moja Najdroższa" Gabriela Tallenta to nie jest oczywisty wybór na debiut w wydawaniu prozy przez korpo (Agora) - to książka wymagająca od osób czytających uwagi i skupienia.

Na okładce książki Tallenta znajdziecie polecankę Kinga. Niech was to nie odstraszy od zakupu! W tym przypadku wszelki "hajp" jest uzasadniony, co potwierdzi wam też na okładce Sylwia Chutnik.

"Moja najdroższa", Gabriel Tallent, tłum. Dariusz Żukowski, wyd. Agora, premiera za miesiąc. Patronat - KURZOJADY.

Skomentuj posta

Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywał się chomik Ewy Kuryluk?