Krzysztof Cieślik, Jędrzej Polak, Joanna Polachowska, Wydawnictwo Poznańskie, Sonia Draga, Agora, Pauza, Dariusz Żukowski, Gabriel Tallent, Edouard Louis, Małgorzata Diederen-Woźniak, Arnon Grunberg, Annie Proulx, patronaty, Maya Jasanoff, Brian Fagan, Post Factum

Nasze patronaty 2018

W tym roku nasze logo pojawiło się na okładkach kilku książek, które bardzo wam polecamy. "Moja najdroższa" Gabriela Tallenta (tłum. Dariusz Żukowski) to powieść łącząca w sobie Nabokova z Twainem, fantastyczna szczególnie w partiach opisów. "Tirza" Arnona Grunberga (tłum. Małgorzata Woźniak-Diederen) - thriller, dramat obyczajowy dla tych, co chcą pogrzebać we wnętrznościach. "Historia przemocy" Louisa w przekładzie Polechowskiej - jedna z najlepszycy książek ubiegłego roku, jestem osobiście bardzo dumny z tego patronatu, podobnie jak z tego, że nasze logo znalazło się na doskonalych książkach o Josephie Conradzie i naszej ludzko-zwierzęcej historii. A do tego "Kroniki portowe" Annie Proulx (tłum. Jędrzej Polak), absolutna klasyka. Polecamy nie tylko pod choinkę.

Przyjęliśmy zasadę, że maksymalnie patronujemy 10-12 tytułom rocznie. Już niedługo ujawnimy pierwszy z naszych patronatów AD 2019. Będzie to książka, która - mam nadzieję - zaskoczy was.

Skomentuj posta

Proszę odpowiedzieć na pytanie: Romansowa Teresa