W.A.B, Nisza, Jakub Żulczyk, Wojciech Szot, Świat Książki, Znak, Dowody Na Istnienie, Zysk i S-ka, Zygmunt Miłoszewski, Festiwal Stolica Języka Polskiego, Dominika Słowik, Barbara Sadurska, Panna doktór Sadowska, Elżbieta Cherezińska

Festiwal Stolica Języka Polskiego 2020 - mój rozkład jazdy

Znamy już program VI edycji Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie (i Zamościu). Mój rozkład jazdy wygląda tak:

czwartek - 6.08

11:30 - Spotkanie autorskie z Wojciechem Szotem – prowadzi Nogaś na stronie

PREMIERA KSIĄŻKI "PANNA DOKTÓR SADOWSKA", wyd Dowody na Istnienie /product placement/

19:00 - Spotkanie autorskie z Dominika Słowik i Barbarą Sadurską – prowadzą Michał Nogaś i Wojciech Szot

piątek - 7.08

14:30 - Spotkanie autorskie z Elżbieta Cherezińska – prowadzi Wojciech Szot
17:30 - Spotkanie autorskie z Jakub Żulczyk – prowadzi Michał Nogaś i Wojciech Szot

sobota - 8.08

16:00 - Spotkanie autorskie z Zygmunt Miłoszewski – prowadzi Wojciech Szot i Michał Nogaś

---

Oczywiście będą też inne atrakcje i atrakcyjne osoby jak Książki na ostro, czyli Paulina Małochleb na której spotkanie z Mikołajem Grynbergiem czekam, Justyna Sobolewska kuratoruje, zawiaduje, martwi się i opiekuje, a do tego prowadzi spotkania (np. z Mirą Marcinów, bardzo czekam), Grzegorz Gauden porozmawia z Mikołajem Łozińskim, a Maciej Robert z Wojciechem Bonowiczem.

Wszystko sobie znajdziecie w programie, będziemy też online, więc drugi weekend sierpnia spędzacie w naszym towarzystwie.

Ja mam przyjemność patronować festiwalowi, zachęcać byście nas odwiedzili w dowolnej formie (awatar lub ciało). Ze wszystkich spotkań nie ukrywam, że najbardziej mnie cieszy (poza premierą, ale ta mnie raczej przeraża wciąż) spotkanie z Kubą Żulczykiem, bo jego ostatnia książka wywołała sporo kontrowersji wśród osób piszących o książkach - niektórzy ją od czci i wiary odsądzili, inni są nią zachwyceni, a inni jak piszący te słowa po prostu darowali sobie wypowiadanie się (póki co) publiczne o niej. Mam takie pytanie na otwarcie naszego spotkania, że Nogaś z Żulczykiem spadną z krzeseł, ja posprzątam truchła i zobaczymy co tam dalej mamy w planie. [żart!]

W końcu literackie wakacje! Do zobaczenia!

[WSZ]

ps. ilustruję "moimi' rozmowami.

Skomentuj posta

Proszę odpowiedzieć na pytanie: Ile fajerek w hecy?